Russian (CIS)

PostHeaderIcon Груша

Осінній сорт, відрізняється винятковою скороплодностью. З року в рік приносить рясні урожаї. Плоди не дуже великі, 130 г, з щільною, шорсткою, часто оржавленной шкіркою, зеленувато-жовті, з легким рум'янцем. М'якоть у них кремова, дуже соковита, напівмасляниста, кислувато-солодка, з мускатним ароматом.

Ціна- 25 грн.

 

Плоди досить великі, 130-200 р. Шкірка у них зеленувато-жовта, з оранжево-червоним розмитим рум'янцем. М'якоть солодка, ніжна, дуже соковита, ароматна. Зберігаються плоди місяць. Зимостійкість в "Мармурової" середня, врожайність висока. Стійка до парші.

Ціна- 25 грн.

 

 

Плодоносити починає через три-чотири роки після посадки. Плоди дозрівають до середини серпня - вони не дуже великі, 100-120 г, ясно-жовті, з рум'янцем. М'якоть у них жовтувато-біла, дрібнозерниста, соковита, з дуже приємним кислувато-солодким смаком. ''Лада'' зимостійка і стійка до парші.

Ціна- 25 грн.


 

Дозріває влітку. Це відносно невелике дерево з розкидистою, майже плакучою кроною, дуже стійко до холодів і хвороб. Урожай у неї завжди високий, збирають його в серпні, ближче до середини місяця. Плоди масою 110-130 г, зелені, дуже смачні. Зберігати їх можна до 20 днів.

Ціна- 25 грн.