Russian (CIS)

PostHeaderIcon Плодовые растения

Алыча. Плодовое дерево

Колючие ветвистые многоствольные деревья, иногда кустарник, высотой 3—10 метров. Цветёт в начале мая .Плоды содержат много сахаров, органических кислот и пектина, витамины — С и каротин.Плоды алычи кисло-сладкие, используются свежими и в консервированном виде (компот, сиропы, варенье, повидло, желе)

Цена -15 грн.

 

Осінній сорт, відрізняється винятковою скороплодностью. З року в рік приносить рясні урожаї. Плоди не дуже великі, 130 г, з щільною, шорсткою, часто оржавленной шкіркою, зеленувато-жовті, з легким рум'янцем. М'якоть у них кремова, дуже соковита, напівмасляниста, кислувато-солодка, з мускатним ароматом.

Ціна- 25 грн.

 

Плоди досить великі, 130-200 р. Шкірка у них зеленувато-жовта, з оранжево-червоним розмитим рум'янцем. М'якоть солодка, ніжна, дуже соковита, ароматна. Зберігаються плоди місяць. Зимостійкість в "Мармурової" середня, врожайність висока. Стійка до парші.

Ціна- 25 грн.

 

 

Плодоносити починає через три-чотири роки після посадки. Плоди дозрівають до середини серпня - вони не дуже великі, 100-120 г, ясно-жовті, з рум'янцем. М'якоть у них жовтувато-біла, дрібнозерниста, соковита, з дуже приємним кислувато-солодким смаком. ''Лада'' зимостійка і стійка до парші.

Ціна- 25 грн.


 

Дозріває влітку. Це відносно невелике дерево з розкидистою, майже плакучою кроною, дуже стійко до холодів і хвороб. Урожай у неї завжди високий, збирають його в серпні, ближче до середини місяця. Плоди масою 110-130 г, зелені, дуже смачні. Зберігати їх можна до 20 днів.

Ціна- 25 грн.

 

Один з найбільш зимостійких сортів раннього терміну дозрівання. У пору плодоносіння вступає на 3 рік. Плоди середніх розмірів, масою 85 г і більш, округло-подовжені з яскраво вираженим дзьобиком. Шкірка ясно-жовта, іноді з яскравим смугастим рум'янцем. М'якуш зеленувато-білий, соковитий, ніжний, досить високих смакових якостей. Кісточка подовжена, сильно загострена від м'якуша не відділяється і тільки в окремі роки буває майже вільною. Стійкий до хвороб.

Ціна- 25 грн.


 

Високоврожайний сорт середнього терміну дозрівання. Плоди великі, в середньому 30 г, округлі, блискучі, опушування незначне. Шкірка помаранчева зі значним рум'янцем. М'якуш яскраво-помаранчевий, щільна, соковита, дуже смачна, дегустаційна оцінка 5 балів. Кісточка маленька, відділяється прекрасно. У плодоносіння вступає на 3-4 рік. Зимостійкість і морозостійкість хороша.

Ціна- 25 грн.


 

Сорт американського походження, відноситься до групи венгерок, розповсюджений в усьому світі і є головним «виробником» чорносливу. Плоди дуже крупні, більше 40 г, містять 30% сухої речовини, що дозволяє на кожний кілограм чорносливу витрачати 3 кг плодів. М'якоть соковита, гармонічного смаку, тому сорт широко використовується в свіжому вигляді, дає чудові сокі і варення. Сорт невибагливий до грунту, має високу стійкість до вірусних і грибкових захворювань.


 

Літній сорт вітчизняної селекції. Зимостійкість висока. Урожайність висока. Плоди дуже смачні. Термін споживання плодів серпень-вересень. Плід масою 150-250 г, округло-конічної форми, ярко-червоного кольру. М'якоть кремова з розовими прожилками, ніжна, соковита, кисло-солодка з ароматом. Саджанець сорту Слава Переможцям вирощується на середньорослій та карликовій підщепах.

Ціна- 20 грн.