Послуги

У розсаднику «Декоративні Рослини від Петровича» презентовані всі форми та сорти рослин: від листяних до хвойних, від плакучих, шаровидних, кулястих на штамбі і зовсім мініатюрних рослин, що ідеально підходять для декоративного озеленення. Особливістю наших саджанців є їх ідеальна пристосованість до кліматичних умов нашої зони та способу життя.

Ми працюємо з кращими розсадниками та садовими центрами України, збезпечуємо для саджанців збалансовані умови. У каталозі нашої продукції представлені живці, саджанці і дорослі рослини туї, ялівця, ялинки, сосни та інших декоративних рослин, звичайних та щеплених форм.

У нас Ви можете знайти широкий
асортимент декоративних кущів та дерев
власного виробництва, а саме:
Вкорінені живці (черенки) хвойних і листяних рослин в мультикасеті та голий корінь
Щеплені (привиті) хвойні і листяні рослини в контейнері та у відкритому грунті, (штамбові, шаровидні та плакучі форми)
Формовані рослини та топіари, а саме бонсаї (нівакі), спіралі, кулі, піраміди, конуси та інші форми

Весь товар компанії супроводжується необхідними документами з правильно виписаними актами. На саджанці поширюється гарантія. Залежно від сорту рослин та обсягів поставки, ми передбачаємо можливість збільшення терміну гарантійного супроводу.

Окрім цього, Ви можете скористатись нашими послугами ландшафтного дизайну, що включає в себе: проектування, благоустрій, озеленення, супровід, догляд.

Для постійних і гуртових клієнтів – дуже привабливі ціни, для початківців садівників – консультаційна підтримка.

Розсадник «Декоративні Рослини від Петровича» не тільки вирощує для Вас рослини, а ще й навчає на своєму YouTube каналі:

  • Технології щеплення хвойних рослин
  • Які моменти важливі при щепленні та догляді рослин
  • Техніці живцювання хвойних рослин